مراقبت های بعد از کاشت بذر در خانه
0
مراقبت های بعد از کاشت بذر در خانه,کاشن بذر,کاشت بذر در خانه,مراقبت از بذر,گیاهان به مقدار زیادی نور نیاز دارند.,گیاهان را در گلدان های بزرگ بکارید.,,استفاده از کود و خاک خوب.,دانه خود را سیراب نگه دارید.,هر چیزی که دوست دارید را پرورش دهید.

مراقبت های بعد از کاشت بذر در خانه

 • گیاهان به مقدار زیادی نور نیاز دارند.
  ما فکر می کنیم که یک چراغ کوچک برای رشد کافی است، در نور کم دانه ها رشد می کنند اما ضعیف و نازک می شوند. گلدان را باید در کنار آفتابی ترین پنجره قرار داد و همچنین باید از چراغ های دیگر هم استفاده کرد تا از رسیدن نور کامل به گیاه مطمئن شوید.
 • گیاهان را در گلدان های بزرگ بکارید.
  گیاهان را در ظرف های جداگانه و بزرگ بکارید. اگر ظرف کوچک باشد و مقدار خاک کم باشد ممکن است گیاه خشک شود چون نمی توان آب کافی به گیاه رساند . همچنین در ظرف کوچک ریشه گیاه نمی تواند به خوبی رشد کند .
 • استفاده از کود و خاک خوب.
  رشد گیاه در خاک خوب و کود مناسب سریع تر است.
 • دانه خود را سیراب نگه دارید.
  شما نباید آب دادن به دانه های کاشته شده را فراموش کنید. با توجه به نوع گیاه باید میزان آب مورد نیاز در اختیار آن قرار بگیرد.
 • هر چیزی که دوست دارید را پرورش دهید.
  اگر شما می خواهید از محصولات باغ خود در آشپزخانه استفاده کنید بهتر است سبزیجات بکارید و از این کار لذت ببرید. با توجه به نیازهای روزانه خود سبزی های مخصوص پخت و پز، نخود فرنگی ، گوجه فرنگی و دیگر مواد مورد نیاز خود را پرورش دهید.

Telegram : @doosdaram_com

Instagram : @Lux_Golkade

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

0

بالا

X