حسن یوسف
دیدگاه‌ها برای حسن یوسف بسته هستند
حسن یوسف,نگهداری حسن یوسف,هرس کردن حسن یوسف,تکثیر حسن یوسف,قلمه زدن حسن یوسف,فروش گل در تبریز,فروش اینترنتی گل در تبریز,فروش آنلاین گل,گل سرای آنلاین دوست دارم,گل سرای دوست دارم

حسن یوسف

این گل با قلمه زدن و نگهداری در آب تکثیر بهتری می شود .

هر وقت در آب ریشه زد آنرا در خاک الک شده باغچه و خاک برگ قرار بدید در فصل بهار و تابستان هر روز آبیاری لازم دارند ولی در پاییز و زمستان یک روز در میان کافیست زیاده روی در اب دهی سبب گندیده شدن ریشه می شود این گل در روز به ۵ الی ۶ ساعت آفتاب نیاز دارد تا رنگهای زیبای برگ نمایان شود.علت بی حالی برگها کمبود آب و بزرگ شدن برگ ها و رنگ پریدگی علت کم آفتابی است اگر دیدید برگ ها سوراخ های ریزی دارند احتمالا پشه های ریز از دل خاک یا از کود حیوانی با گرم شدن هوا بیرون آمدند و شروع به خوردن برگ ها کردند فورا از داروهای مخصوص استفاده کنید این دارو ها به گیاه صدمه نمی زنند فقط روی خاک اسپری کنید. اگر میخواهید ارتفاع گل ها زیاد شود و برگ های بیشتری بدهد حتما گل های ریز ظاهر شده گیاه را کوتاه کنیدو در آخر با گل ها صحبت کنید و با آنها مهربان باشید آنها عکس العمل شما را متوجه می شوند .

  • هرس کردن رشد گل حسن یوسف را بهتر می کند:

حسن‌یوسف از آن دسته گل‌هاست که شما را به‌شدت قیچی به دست می‌کند. به‌خصوص در فصل‌های گرم سال اگر رشد مناسب و مطلوبی داشته باشد، شاخه‌ها خیلی سریع سر به بالا می‌کشند و شما را مجبور می‌کنند برای حفظ شکل اصلی گلدان، هر دو هفته یک‌بار آن را هرس کنید. جالب اینکه هرس برای این گیاه بسیار هم ضروری است و رشد آن را بهتر و بیشتر می‌کند. گل‌های حسن‌یوسف جذابیت چندانی ندارند و هرس سرگل‌ها می‌تواند برگ‌ها را به رشد بیشتر راغب کند.
از جای بریده شده جوانه‌های جانبی شروع به رشد و نمو می‌کنند و گلدان‌تان همیشه سر حال و در شکل و فرم متقارن و زیبا باقی می‌ماند. شاخه‌های بریده شده به سرعت ریشه می‌دهند. آنها را د گلدان‌های کوچک‌تر بکارید و به دوستان‌تان هدیه بدهید.

چه هدیه‌ای بهتر از یک گلدان کوچک حسن‌یوسف!

0

بالا

X